Умови доставки та оплати

УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ
Ласкаво просимо на сторінку "Умови доставки та оплати" компанії "Агротехцентр сервіс". Нижче наведені умови, які діють для всіх наших клієнтів і забезпечують швидку та зручну доставку замовлень, а також різноманітні способи оплати.

УМОВИ ДОСТАВКИ
Доставка: Ми здійснюємо доставку замовлень за допомогою служби доставки "Нова Пошта". Зазвичай час доставки складає від 1 до 3 днів в залежності від регіону. Під час оформлення замовлення ви можете вибрати доставку до відділення "Нової Пошти" або кур'єрську доставку.
Якщо ви бажаєте, щоб замовлення отримала інша особа, ви можете вказати її дані під час оформлення. В такому випадку, ви можете сплатити вартість доставки за неї, але це можливо лише при здійсненні онлайн-оплати замовлення на нашому веб-сайті.

УМОВИ ОПЛАТИ
Способи оплати:
  1. Оплата на карту Приватбанку 5169 3305 2367 4403. Ви будете преведині на оплату на піждприємство. Оплату краще здійснювати після уточнення у менеджера наявність товару.
  2. Оплата за реквізитами: Після підтвердження замовлення нашим менеджером, ви можете здійснити оплату за реквізитами на наш рахунок UA063209840000026002210400311. Інформацію щодо оплати також надасть вам менеджер і вона буде доступна на сторінці оформлення замовлення. ТОВ "Агротехцентр Сервіс" являється платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах.
Made on
Tilda