Обладнання
та реконструкція приміщень для свинарства

Комплектація ферм
Кормові автомати та годівниці
Соскові поїлки - відмінно захищають воду від попадання бруду. Підходять як для поросят, так і дорослих особин.
Бункери для зберігання корму
Рівневі - підтримують потрібний рівень рідини за рахунок клапану з діафрагмою
Прилади конторолю
Дозатори водорозчинних ліків та профілактичних засобів
Обігрів приміщень
Системи охолодження (зрошення) - системи випарного охолодження форсуночного типу
Системи роздачі сухого корму – трос-шайба, ланцюг – шайба та спіральні системи
Мисочкові поїлки - відрізняються універсальністю, виготовляються з якісної неіржавіючої сталі або чавуну.
Приточні клапани та приводи
Годівля:
Напування :
Системи створення мікроклімату:
Вентилятори та витяжні шахти
Послуги-етапи
 • Технологічний проект
  Технологічне проєкт включає в себе розроблення оптимальної технологічної карти ферми з обґрунтуванням необхідної кількості станкомісць для різних статево-вікових груп свиней та визначення схеми їх руху на фермі з метою запобігання перетину шляхів прогону різних груп тварин.В цю категорію входить також і розроблення мікроклімату, роздачі кормів, систем гноєвидалення планування побутових та допоміжних приміщень.
 • Консультація при проведенні всіх будівельних робіт
  Належність та відповідність до запитів клієнта — наші прерогативи, саме тому ми надаємо необхідні будівельні креслення та, по необхідності, проводимо авторський нагляд за виконанням будівельних робіт. Ми хочемо налагодити ваш бізнес таким чином, щоб він служив якомога довше та якомога ефективніше, а все це вкладається у самому фундаменті.
 • Доставка обладнання у ваше господарство
  Вам можна не перейматися за постачальників чи встановлення відповідної техніки. Після завершення будівельних робіт ми постачаємо ферму всім необхідним обладнанням згідно складеної специфікації.
 • Монтаж обладнання для вашої ферми
  Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть всі види послуг стосовно монтажу технологічного та допоміжного обладнання на фермі. Установка обладнання базується на основі сучасних технологій утримання тварин, з урахуванням європейського досвіду, оптимізації технологічних процесів, та з дотриманням зооветеринарних норм. За домовленістю з господарством можуть надаватися послуги з шефмонтажу обладнання.
 • Навчання обслуговуючого персоналу
  Щоб всі процеси на свинофермі йшли без перебоїв, потрібно мати в штаті технічного фахівця і запас деталей для ремонту основних систем технологічного обладнання. Навіть найкраще та найновіше обладнання потребує професійного догляду. Агротехцентр сервіс вірить, що бізнес — це передусім люди. Тому ми проводимо навчання обслуговуючого персоналу по роботі з обладнанням та по виконанню періодичного обслуговування для забезпечення найефективнішої його роботи.
 • Остаточне налаштування параметрів роботи обладнання та систем
  Це забезпечить швидке введення в експлуатацію техніки будь-якого рівня складності. На сучасних свинофермах використовується досить складне технологічне обладнання, що забезпечує необхідну продуктивність і безпеку продукції для вживання. Це станкові системи утримання, годівлі, напування свиней, обладнання для створення і підтримки необхідного мікроклімату, видалення і переробки гною.
 • Забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування
  Розуміючи важливість безперебійної роботи обладнання ми знаходимося в постійному контакті з нашими клієнтами для надання необхідних технічних консультацій та забезпечення безвідмовного режиму роботи обладнання.
  Для нас важлива ефективна і плідна робота вашого бізнесу, тому ми використовуємо виключно якісні матеріали та техніку, перевірену роками. Наша команда професіоналів постійно перебуває на зв'язку, адже з першого дня заключення контракту, ми відповідаємо за вашу ферму та вболіваємо за її розвиток.
Наші роботи:
  Заповніть заявку на безкоштовну консультацію фахівця
  Наші фахівці допоможуть Вам обрати варіант виключно під Ваші потреби!
  Наші контакти
  Адреса:
  
  08132, Київська обл.,
  Києво-Святошинський район,м. Вишневе,
  вул. Залiзнична 3 "Б"

  Телефон:

  +38(044) 503-39-85
  +38(050) 352-85-35
  +38(050) 311-60-39
  +38(050) 325-65-25

  Електронна пошта:

  info@agrotehcentre.com.ua
  Made on
  Tilda